9 Temmuz 2009 Perşembe

Canerle Tülin Birlikte mi?

Son dönem yaptığı kaset çalışmalardan da istediği verimi alamayan Caner Toygar şimdi de Tülin Koca ile tekrar birleştikleri ve yakında evlenecekleri yönünde demeçler veriyormuş....


Lütfen bunlar sadece reklam amaçlı söylentiler olsun, n'olur devlet bu ikilinin evlenemsine izin vermesin....

48 yorum:

 1. haber dogru ıse cok sevındım TC SEVENLER BİNLERCE onlar mutlulugu herkesten cok hakedıyor cokta yakısıyorlar mutlulukları daim olsun 6 yıldır onları unutmadık

  YanıtlaSil
 2. devlet niye engellesin?işi gücü yokmu?bırakın eski sevgililer evlensin bizde mutluluklar dileriz.çok tatlı çocuklar ...tüliiin canerrr sizi seviyorumm.bunu yazanda utansın dediğinden

  YanıtlaSil
 3. BU HABERE BENDE ÇOK SEVİNDİM..İNŞALLAH GERÇEKTİRRRR...

  YanıtlaSil
 4. ben inanıyorum tekrar birlikte olacaklar

  YanıtlaSil
 5. bu haber gerçekmi?

  YanıtlaSil
 6. umarım gercektir

  YanıtlaSil
 7. zaman da yoluluk akılları basa getırır degerleri buldurur umarım anlamıslardır boyle bır güzellık heba edılemez mutlu olmalrı dilegiyle

  YanıtlaSil
 8. tülin caner sizi çok sevdik yalan haberde olsa sonunda bizden bir süpriz bekliyoruz az deyil 6 sene oldu.

  YanıtlaSil
 9. umarım yalan haber gerçek olur.birbirinize çok yakışıyorsunuz.

  YanıtlaSil
 10. İNŞALLAH ALLAH BÜYÜK BİR BİRİNE YAZILDILARSA KİMSE AYIRAMAZ. ÇOK SEVİNİRİM.İNŞALLAH MUTLU HABERLERİNİ ALIRIZ TÜLİNLE CANERİN.

  YanıtlaSil
 11. İNŞALLAH HABER DOĞRUDUR,,ARALARINDA SEVGİ VARSA BAŞKALARIYLA EVLENSELERDE ZATEN MUTLU OLAMAZLAR,ALLAHIM SEVENLERİ KAVUŞTURSUN MUTLULUKLAR VERSİN DİYORUM,,LÜTFEN KÖTÜ YORUM YAZMAYIN ARTIK, KENDİNİZE YAKIŞANI YAPIN SUSUN,SUSUN BİRAZ ALLAH İÇİN,,

  YanıtlaSil
 12. iki güzel insan,halkın doğrularıyla,eşdeğerde,iki doğru insan ,tanrı sizi korusun.

  YanıtlaSil
 13. umarım mutlu son görürüz,çünkü acısıyla tatlısıyla biz onların aşkını bir film gibi izledik yarışmada. birbirine çok yakışan bir çift,mutlu olmayıda hak ediyorlar,medya onları çok sömürdü bu aşkın bitmesinde birtakım insanlar kadar medyanında payı çok.ve onlarla bizler tanışma fırsatı bulduk asla aşkları yalan değildi.

  YanıtlaSil
 14. insallah dorudur

  YanıtlaSil
 15. ortada birşey yok,tülin onunla görüşmüyor ama caner reklam peşinde yine,çünkü onu en ilgi çekici reklam aracı tülin,yazık kıza gitti yinede kurtulamadı.

  YanıtlaSil
 16. ortada bişi varmı deniliyor.insanlar,içlerinden gelen,tertemiz sıcacık duygularını yazıyorlar.yüreklerindeki,canere ve tüline duydukları,sevgiyi anlatmaya çalışıyolar.

  YanıtlaSil
 17. duygular bitmişse yapacak birşey yok,her ikisininde allah gönlüne göre versin.ama hala duygular varsa umarım gurur yapmak yerine yüreklerinin götürdüğü yöne gidip mutluluğu yeniden yakalasınlar iş işten tamamen geçmeden.

  YanıtlaSil
 18. zaman zemın meselesi aşkta uçurumlar vardır derindir düsmek vardır ama çıkabılmekte sevmenın gücünde gizlidir her ayrılıkta ipler gerilir bırbırlerının canını acıtır muhim olan koparmamaktır sevgi güçlü ise kopmaz zaten ipleri ceke ceke birde bakarlarki birbirlerinin kollarında zaman zemin derken bunu demek istedim cok yakısıyorlar rabbımız yakıstırmıssa hıç bır kımse ayıramaz

  YanıtlaSil
 19. resmem bizleri kulanıyorsunuz tc adı geçti çok tıklandıgını fark ettiniz yalan haber yapmayın dogru haber yapında bizde inanarak okuyalım HİÇ İNANDIRIÇI DEYİLSİNİZ DÜZGÜN HABER YAZIN LÜTFEN

  YanıtlaSil
 20. sevmenin agırlıgı kalptedir terazide göremessin unutulmamak aşkın darasıdır ölçüsü dayayanabilmektir gülü koklamanın bedeli dikeniyle avuçlayabilmektir canın acıya acıya ayakta kalabilmektir her bir adımda ona yaklaşabilmektir cesaretle uzanıp elini tutabilmetir bedeli ne olursa hesapsızca sarabilmektir yedigin bir lokmayı paylaşabilmektir katıgın tuz ve su bile olsa tadınca yiyebilmektir böylesine seviyorsanız hiç durmayın evlenin derim çokta yakışıyorsunuz

  YanıtlaSil
 21. ateş olmayan yerden duman çıkmaz,bekleyelim görelim,var bunda birşey.

  YanıtlaSil
 22. onlar birlikte mutlu olamazlar,tülini çok seviyoruz,çokda özledik.

  YanıtlaSil
 23. tülini çok seviyoruz,inşallah güzel bir projede görmek nasib olur.

  YanıtlaSil
 24. caner istediğiyle evlensin,ama tülini mutlu edecek kişi o değil.

  YanıtlaSil
 25. tülinle caner olmasın,yazık tüline.

  YanıtlaSil
 26. gerçek olmasın lüfen barışmasınlar,tülin geçmişte o adamın şöhret oyunlarından çok çekti aklını başına toplasın mümkün olduğunca canerden uzak dursun.

  YanıtlaSil
 27. evlilik olayında değiliz ama güzel bir projede izlemeyi çok isteriz.

  YanıtlaSil
 28. tülini yeniden ekranlarda görmeyi istiyoruz,çok seveni var eski yüzlerden bıktık,tülin mutlaka uygun bir projede yeniden sevenleriyle buluşmalı,bir dizi çok güzel olurdu,hem sevenleri özlem giderirdi,hemde yapımcılar reyting neymiş görürlerdi.

  YanıtlaSil
 29. tülini çok seviyoruz,tüm kalbimizle onun mutlu olmasını diliyoruz,ama canerle anlaşamazlar tülin çok üzülür onunla yeniden barışmasın.

  YanıtlaSil
 30. biz tülini çok seviyoruz,çokda özledik,acaba niye hiç tv ye çıkmıyor.canere gelince o içinde olmak istediği dünyaya girmiş şöhretli dostları ve aşklarıyla mutlu olsun,tek dilinden uzak dursunda ne yaparsa yapsın.

  YanıtlaSil
 31. yaaa. yapımcılar duyun sesimizi tülin kocayı ekranlarda güzel projelerde görmek istiyoruz,ilgi çeksin diye bir dönem televizyoncular evlilik olayını abarttılar,yoksa halka ne başkasının evliliğinden,herkesin yolu açık olsun.

  YanıtlaSil
 32. caner reklamını reklama ihtiyacı olan sanatçı arkadaşlarıyla yapsın tülinin hayatından tamamen çıksın yeter kızın onun reklam oyunlarından çektiği.

  YanıtlaSil
 33. tülini tv de görmeyi çok isterdim,ama canersiz.

  YanıtlaSil
 34. ahhhh eski günler ah

  YanıtlaSil
 35. kanald tartışıyorum bölümünde sabah ekranda ne görmek istersinize mail atıp tüline özlemimizi bildirelim

  YanıtlaSil
 36. tc yı bırlıkte ekranda gormek ıstıyoruz duyun sesımızı

  YanıtlaSil
 37. tülincim duydumki anaokul öğretmenliği yapıyormuşsun sana başarı ve mutluluk dilerim birtanem çok kutsal bir görevi icra ediyorsun.

  YanıtlaSil
 38. TÜLİNİ ÇOK SEVİYORUZ ÇOK ASLA UNUTMAYACAĞIZ.

  YanıtlaSil
 39. tülini beyaz showda görmek istiyoruz beyaza mail atalım

  YanıtlaSil
 40. tülini yeniden ekranlarda görmeyi çok isterim
  .

  YanıtlaSil
 41. lütfen bu adamla kızın haberini yapmayın yıllardır onunla ne görüşüyor nede ilgisi var kızada yazık,kimsenin oyuncağı değil kendi işinde gücünde sessizce hayatını yaşıyor gözönünde olmak gibi bir kaygısıda yok.

  YanıtlaSil
 42. tülini çok seviyorum artık birileride onun farkını görsünlerde diğerleriyle kıyaslamasınlar o ne şöhret peşinde nede tv mağduru çok güzel bir hayatı olan ve mutlu olan biri çıkıp onu tvlerde şikayet ederken gören oldumuki? artık herkes rahat bıraksın kızı caner toygarında tülinin hayatında hiç bir şekilde yeri yok bundan herkes emin olabilir.

  YanıtlaSil
 43. arkadaşlar ceren arkadaşımız tülinimize yakışan çok seviyeli bir fun club açtı facebook üyesi olan herkes büyük harfle TÜLİN KOCA FUN CLUB yazarlarsa çıkıyor tülinin birbirinden güzel resimleri var süper videoları var gelin görün özlem giderin arkadaşlarınızı da davet edin sizlerde özlem giderin tüm tülin severleri bekliyoruz

  YanıtlaSil
 44. tülin severler sevgili ceren videolar paylaşılamadığı için,bizlerin isteği üzerine fun clubı taşımak zorunda kaldı,facebook üyesi olan herkes bu sefer küçük harfle,tülin koca fun club yazarlarsa çıkıyor,ayrıca normal olarak googledende tülin koca fun club yazılırsa yine çıkıyor,,tülinimizin süper videoları ve birbirinden güzel videoları var,gelin görün ve listenizide davet edin,tüm tülin severleri sevginin tek adresi tülin koca fun clubta bekliyoruz,tüline olan sevgi bitmez,türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından üyelerimiz var. dilleri ayrı da olsa yürekleri bizimle aynı olan tüm tülin sever dostlarımıza teşekkürler.

  YanıtlaSil
 45. Lan ne salaksınız yaa..Hepiniz aptalsınız diyecek laf bulamıyorum,su yazdıklarınızı okudukça şaşırıyorum.yav size ne be salaklar tülinden canerden başka işinizmi yok sizin sene olmuş 2010 hala caner boku yiyin aq

  YanıtlaSil
 46. ahlaksız pislik isterse 2020 olsun sevgi varsa unutulmaz ....sizin işiniz ne burada siz birşeyler yedinizki pislik

  YanıtlaSil