16 Temmuz 2009 Perşembe

Tülin Koca - Caner Toygar Olayı....


Türkiye tarihinin belki de en ilginç çiftinden bahsediyoruz aslında.....


- Bir yarışma programından sonra çok da uzun soluklu olmayan çalkantılı bir ilişki yaşadılar
- Hiç evlenmediler
- Seven çok sevdi sevmeyen görmeye bile dayanamadı
- Gerçek anlamda ikisinin de bir sanatçı yönü, bir halka malolmuşluğu olmadı
- Tüm bunlar 6 yıl önce yaşandı....
- Son döenmde, Caner pek tutmayan bir kaset çıkardı, TV programlarına katılıyor; Tulin ise populerliliğini hiç bir zaman kullanmaya çalışmadı, ailesi ile yaşadığı söyleniyor...

Ve bugun gelinen noktada şunu kabul etmek gerekir ki bu halk bu çifti hiç unutmadı ve tüm samimiyetiyle bu ikilinin tekrar biraraya gelmesini diliyor galiba....

76 yorum:

 1. EVET HİÇ UNUTMADIK.O KADAR ÇOK SEVENLERİ VARKİ AMA NEDENSE GÖRMEZDEN GELİNİYOLAR.SAF GERÇEK AŞKI GÖRDÜK.KESİNLİKLE ONLAR BİZİ KANDIRMADI TV ŞİRKETİNİN OYUNLARI İÇİN ZORLANDILAR.BİŞİ OLCAKSADA OLAMADI .ONLARI İLK GÜN GİBİ SEVİYORUM

  YanıtlaSil
 2. Evet bizler sevenleri olarak onları saygın ,kaliteli yapımlarla ekranda görmek istiyoruz.Onların arkasında milyonlar var nasıl olurda kanallar tarafından bu görülemez anlayamıyorum.Onların reytingleri tavan yapar.Lütfen artık iyi ,kaliteli bir yapımcı ellerinden tutsun bizim hasretimizi dindirsin kendiside reytingleri patlatsın.

  YanıtlaSil
 3. her ikisinide seviyorum,ama asla birlikte mutlu olacaklarına inanmadım.her ikisinide ayrı,ayrı projelerde görmeyi çok isterdim.tülin geçmişte magazin programı sunmuştu çokda ilgi görüyordu,artık sevenlerin sesine yapımcılar kulak versin.

  YanıtlaSil
 4. onları çok fazla seven var hatta bir çok ünlüyü kıskandıracak kadar çok,teklifde aldılar ama hep birileri kendi çıkarları uğruna önlerine engel koydu.tülin uğraşmadı gitti caner hala birşeylerin mücadelesini veriyor,biz sevenler onlara halkın verdiği değeri yapımcılarında vermesini istiyoruz,çünkü onların işide halkla.onları seven büyük bir çoğunluğu görmezden gelmek çok yanlış.

  YanıtlaSil
 5. güzel bir çifttiler,biraraya gelirlerse onlar adına seviniriz,olmasada yolları açık olsun mutlu olsunlar.

  YanıtlaSil
 6. YA HALA MI BIKTIK USANDIK YA YETERİN ARTIK. GENE HORTLAMASINLAR

  YanıtlaSil
 7. medyanın müşterisi seyirci olduğuna göre,caner ve tülin,kendilerine yakışır,saygın bir projede yer almaları,yine büyük bir çoğunluğu ekran başına çekecektir.bu sefer görev verileceksede,medyanın kendi çıkarları uğruna değilde,gençlere yakışır, bir projede değerlendirmelerini bekliyoruz.amacımız,hangi görev verilirse verilsin,sadece onları ekran karşısında görmek değil,aynı zamanda ,sevenlerinin ,gönlündeki kaliteyede yakışır olmalı.

  YanıtlaSil
 8. hastasınız hasta tüm uğraşlarınza rağmen hacı hocalarınıza büyülerinize rağmen 6 yıldır olmamış hala olsun diye bekliyorlar hay allahım ya allah size akıl fikir versin değil 6 yıl 666 yıl geçsede olmaz

  YanıtlaSil
 9. iş diyoruz iş.iyi oku öle hiddetlen.sevgimizin kaç yıl süreceğinede biz karar veririz.neyi bekliyoruz sanıyorsun?herkezin özel hayatı kendini bağlar.

  YanıtlaSil
 10. hacı hoca ne yapabilirkide öle ucuz numaralara baş vuralım.birlikte yada ayrı ayrı gençlere iş verilsin.siz kime neye düşmansınızda,akıl fikir versin diyorsunuz.allah size akıl fikir versinde,insanların barış içinde yaşayabilecekleri bir düzen oluşsun.

  YanıtlaSil
 11. TÜLİNİ DE CANERİ DE ÇOK SEVİYORUM DEYİL 6 YIL 66 YIL DA GEÇSE ONLARI UTMAYACAM.ONLARI GÜZEL PROJEELRDE GÖRMEK İSTİYORUZ. EMİN OLU ÇOK SEVENELRİ VAR.

  YanıtlaSil
 12. ALLAH HER İKİSİNİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN,UMARIM TÜLİN NE KADAR ÇOK SEVİLDİĞİNİ VE ÖZLENDİĞİNİ GÖRÜR VE UYGYN BİR PROJEYLE EKRANLAR ARACILIĞIYLA SEVENLERİNE KAVUŞUR.

  YanıtlaSil
 13. tülini çok seviyoruz,güzel projelerde görmeyi çok isteriz,umarım yapımcılar isteğimizi dikkate alır.canerede başarılar dileriz.

  YanıtlaSil
 14. tülinide caneride seviyorum,allah her ikisininde gönlüne göre versin,ama tülini biz sevenleri çok özledik umarım en kısa zamanda ekranlar aracılığıyla görüşürüz.

  YanıtlaSil
 15. BİZ TÜLİN FANLARIYIZ,TÜLİNİ ÇOK SEVİYORUZ,EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ.

  YanıtlaSil
 16. yetkililer tülin kocayı çok seviyoruz,güzel bir dizide görmek istiyoruz.

  YanıtlaSil
 17. BEN IKI GENCİ SEVEN BİRİ OLARAK KENDİMİ SORGULUYORUM BU NASIL BİR SEVGİ İNANILMAZ BİR DUYGU EVLATLARIM GİBİ SEVİYORUM HİÇ BİR ÜNLÜ BENİ İLGİLENDİRMİYOR AHLAKSIZLIKLARIN BAŞ TACI YAPILDIGI EROTIK VIDYOSU OLAN İYİ KOCA BULDUGU MAGAZİNLERİN DÖNDÜRE DÖNDÜRE SUNDUGU KİRLİLİK IKI SARKI MIRILDANAN SUNUCU DONU GÖRÜNEN TVDE DİZİDE AMA BİZİM HALKIN COGUNLUGUNUN COK SEVDİGİ CANER TULIN TVDE YOK YAPIMCILARI ANLAMIYORUM KİMİN İÇİN BU DİZİLER PROGRAMLAR BAKIN TATİLDE HERKES AMA GERCEK TV İZLEYİCİLERİ EVLERİNDE TV BASINDA SEVMEDİGİMİZ NE VARSA BURNUMUZA GÖZÜMÜZE SOKULUYOR NE BU BİZ 6 YILDIR TÜLİN CANER DİYORUZ AMA SAGIR YAPIMCILAR BİZLER NE SAGIRIZ NEDE KÖR ELİMİZE KUMANDA HIÇ BİR SABAH YADA ONUN BENZERLERİNİ MAGAZİN İZLEMİYORUM YA BU ÜLKE AÇ YEMEK PROGRAMI TOK İNSANLARIN ANLAYABILECEGI DEGİL TABİ YAPIMCISINI ESEFLE KINIYORUM FAİK NEDİRKİ SAKLABAN SAFİYE SOYMAN IYI BIR YORUMCU AMA BU DAN GINA GELDİ SANATCI DEMEDİM ÇÜNKİ ÜRETEN BESTE YAPAN ENSTURMAN ÇALAN SANATÇIDIR BU KAVRAMLAR KARIŞTIRILIYOR SAFİYE SÖYLESİN ŞARKISINI FAİK TE YANINDA STENDAPÇI BIRDE İLGİSİZ İLGİLİLER VAR HEM SEVMEZLER TÜLİNİ CANERİ AMA NEDENSE BİZ SEVENLERDEN ÇOK TAKP EDERLER HİÇ ANLAMAM HİÇ BİR ÜNLÜ NE CANER NE TÜLİN KADAR SEVİLDİ HODRİ MEYDAN ANKET YAPILSIN NE SEDA NE HÜYA NE AJDA NEDE SEZEN NE KADİR İNANIR NE O BU SU SADECE TÜLİN CANER HALKIN AŞKI BU IKILI

  YanıtlaSil
 18. TÜLİNİMİZ, GEÇEN SENE MAGAZİN MERKEZİNİN YAPTIĞI,PC DEN SADECE 1 ER OYUN KULLANILDIĞI,35 BİN KİŞİNİN OYLARIYLA KATILDIĞI ANKETTE ,30 BİN OY ALDI ,,NEDENSE YAPIMCILAR TV LER ,HALKIN ÇOK SEVDİĞİ EKRANLARDA GÖRMEK İSTEDİĞİ ASALETİYLE GÜZELLİĞİYLE HANIMEFENDİ DURUŞUYLA ÖRNEK TÜLİNİMİZİN, FARKINA VARMAK İSTEMEDİLER,,BİZLERDE EKRANLARA SARI KURDELEMİZİ BAĞLADIK SEYRETMİYORUZ KADIN PROGRAMLARINI, REYTİNGLERİ ORTADA SÜRÜNÜYOR YERLERDE,, YAPIMCILAR TÜLİNLE CANERİN 3 SENE ÖNCEKİ SEDANIN REYTİNGLERİNİ İNCELERLER İNŞALLAH TA GÖZLERİNİ AÇARLAR UMUDUYLA SABIRLA BEKLİYORUZ SEVDİKLERİMİZİ,,,

  YanıtlaSil
 19. TÜLİNİ SEVİYORUZ,YİNE EKRANLARDA GÖRMEYİ İSTİYORUZ.3 YIL OLDU ARTIK ONDAN HABER ALMAK İSTİYORUZ YETKİLİLER DUYUN SESİMİZİDE,TÜLİNLE EN AZINDAN BİR RÖPORTAJ YAPINDA,ONUNLA İLGİLİ GERÇEK HABERLERİ SEVENLERİ OLARAK ÖĞRENELİM.

  YanıtlaSil
 20. tülini çok seviyoruz,ekranlara geri dönmesini istiyoruz.

  YanıtlaSil
 21. birbirine çok yakışıyorlardı,kimbilir belki söylentiler doğrudur.belkide barışmışlardır.

  YanıtlaSil
 22. bu yorum bulgaristandan luten guzel bir proje verin bu iki guzel insana luzumsuz insanlar geliyolar hak etmedileri yere malesef onlari kiskanan insanlar yiprati caner ve tuline kurban olsun kiskananlar tulinden alya bir haberyok tulin caner cok mucadele etinis lutfen geri ekranlara donun

  YanıtlaSil
 23. yapımcılara duyrulur,tülini ekranlarda görmek isteyen çok fazla seveni var.

  YanıtlaSil
 24. lütfen sizden ricamız,tülinle ropörtaj yapın ve gerçekleri onun ağzından yazın biz sevenleri onu çok özledik ve 3 yıldır kendisiyle görüşemiyoruz.

  YanıtlaSil
 25. ayrı ayrıda olsa ikisinide güzel bir dizide görmek isterdim.tülini görmüştüm bir çok oyuncuyum diyenlerden daha güzel onlar mayajlı güzel ama tülin makyajsız bile bebek gibi ben ona bayılıyorum.

  YanıtlaSil
 26. bu site sahipleri lütfen tülinle görüşüp onunla ilgili haberleri sevenlerine ilertin.

  YanıtlaSil
 27. TÜLİNİ EKRANLARDA GÖRMEK VE ONUNLA İLGİLİ HABERLERİ ALMAK İSTİYORUZ.LÜTFEN BİRİLERİ BİZE YARDIMCI OLSUNLAR.

  YanıtlaSil
 28. tülin çok güzel ve tatlı bir kız onu bir dizide görmek isterdim.

  YanıtlaSil
 29. yokmu bunun ilacı sevgi var ama kalplerdekini dile dökmeye cesaret yok inanç belkide .sızı kalmış belli merak kalmış belli sevgi başkasına bakarken aramada buda belli .

  YanıtlaSil
 30. tulın caner efsane aşıklar belki bitti aşkları belki ilk gunku kadar taze benım bildigim benim kalbimde dün gibi taze botokslu sedası dayanılmaz sunucu musfetteleri parsenlenmiş bizim tv miz evimize davetsiz gelenler gidin artık hayatımızdan yenı lere yol verın tulın caner ıstıyoruz kulagınız sagırmı sızın

  YanıtlaSil
 31. televizyonlarda kimin eli kimin cebinde olan kendini oyuncu sanan kişilerden midemiz bulanır oldu. tülini ekranlarda görmek istiyoruz güzel bir projeyle.

  YanıtlaSil
 32. tülini gerçekten bir tülin sever olarak güzel işlerle tvde görmek istiyorum ama bir türlü olmadı,olmuyor..inşallah bu yazılar dikkate alınıyordur

  YanıtlaSil
 33. ya ben tülini çokl seviyorum,tv de güzel projelerde görmek istiyorum medya maymunluğu yapan ajdar gibi isimlerle eş değerde tutulup eleştirilmesi tüline bence haksızlık oluyor ayrıca kız hiç bir zaman tv leri gezip tartışmadı o bardak olayı var birtane onu o kadar çok büyüttülerki herkesin hayatında herşey olabilir yılların tecrübeli sanatçılarının tartışmalarınıda görüyoruz ama onlara laf yok tülin- caner kötü zaten yollarıda ayrıldı tülin çok asil bir genç kız.

  YanıtlaSil
 34. onların aşkları bir efsaneydi ve milyonları ekrana kilitlemişti
  ne oldu da görünmüyorlar anlamadım kanallar onlardan yeterince nemalamdı sanırım

  YanıtlaSil
 35. SU DAMLASI GİBİ DAMLADI BİR YAPRAGA TUTMAYA ÇALIŞSADA DÜŞÜVERDİ AŞAGI SEVENLERİ ONLARI KALPLERİNDE BESLEDİ ACIMASIZ TV LER UNULUR SANDILAR

  YanıtlaSil
 36. Caner Toygar şimdi de Tülin Koca ile tekrar birleştikleri ve yakında evlenecekleri yönünde demeçler veriyormuş....bu haberler hayali,yalan haberlermi?

  YanıtlaSil
 37. canerden nefret ediyorum tam bir medya maymunu,onun yanısıra tülinide harcadılar onca fırsat geçti kızın eline ama nedense diğerinin hatalarını tülinede mal ettiler kız çekilip gtmekde buldu çareyi yazık oldu.

  YanıtlaSil
 38. tülini ekranda görmek istiyoruz

  YanıtlaSil
 39. kanal d tartısıyorum bölümüne gir sabah programlarında ne görmek istersinizde tülinle caner isteğinizi belirtin belki dikkate alınır

  YanıtlaSil
 40. tülin koca senı cok sevıyoruz tvde görmek istıyorum

  YanıtlaSil
 41. senın canerden nefret etmen kimin umurunda muhım olan tulın canerı sevıyor tulın öpuşmesı sevışmesı bol dızılerde nasıl oynasın opuşmeyene dızı yok beren ne bakın pornocu erotık dızılerde oynuyor tulın ı asla bır dızı ıçın harcanmıyacak kadar özel bırı ömrumce hasret kalsam tulıne boyle dızıde oynamasını ıstemem o bızım papatyamız temız nadide çıçegımız canerın tulını adananın gelını oyle kalsın

  YanıtlaSil
 42. caner tülin sizleri çok seviyorum inşallah bir ömürboyubirlikte çok mutlu olursunuz.

  YanıtlaSil
 43. tülin koca seni çok seviyoruz gerçekten aileden birisin onun içindir çokta merak ediyoruz inşallah aradıgın mutlulugu bulursun güzel kız.

  YanıtlaSil
 44. CANER TOYGAR GERÇEKTEN BİLEN BİLİR ÇOK TEMİZ KALPLİ VE SAF YÜREKLİ DELİKANLI ADAM...EKRANLARDA HER DAİM GÖRSEM GÖRDÜĞÜM HER SANİYE BIKMADAN DA İZLERİM CANER CİM Bİ TANESİN ...UMARIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR

  YanıtlaSil
 45. caner çok yıprandın çok ..herşeyin en iyisini hakediyosun diladiğin herşey seninle gönlüne göre olsun sen ağladıkça bizde ağladık emin ol senin samimyetini bilen bilir .biliyoda kendini üzme ...  DELİKANLI ADAM __CANER TOYGAR!

  YanıtlaSil
 46. kanal d sabah tartışıyorum sabah ekranda ne görmek istersiniz böümüne tülinle caneri istediğimizi belirtmeye devam sesimizi duyurana kadar

  YanıtlaSil
 47. gönüllerimiz unutulmayan kayıp prensesi tülin seni çok seviyoruz.hiç değişmediğin için hep doğru olduğun gibi olduğun için seviyoruz.

  YanıtlaSil
 48. kanallara ve yapım şirketlerine mail atmaya devam

  YanıtlaSil
 49. atsan ne fayda kımse bızı kayle almaz onların modası gectı artık kıerdılerınıde tükettıler caner sayesınde keşke tv ye cısalarda izlesek ama nerde

  YanıtlaSil
 50. modası geçse hala onlarla ilgili bu kadar yorum yapılırmı

  YanıtlaSil
 51. bence onların sevenleri arkasında durmadı görmeyince kanalları yapım şirketlerine mail yağmuruna tutsalar dikkate alınır

  YanıtlaSil
 52. tülinden gerçek haber alan varsa yazın lütfen

  YanıtlaSil
 53. caner tam bir kadir inanir tülünde türkan şoray artık beklıyoruz bir sinema filmii sesimizi duyuralım

  YanıtlaSil
 54. 1 ocak tülinin doğum günü,canım sevenlerin olarak seni hiç unutmadık,iyiki varsın iyiki doğdun ve iyiki seni tanıdık.mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle.

  YanıtlaSil
 55. aslında sizler çok saçmalıyorsunuz onlar sadece reytinklere oynadılar aralarıda sevgi adına hiçbirşey yok

  YanıtlaSil
 56. tülin ve caner ikisinide çok seviyorum.onları tekrar tv de görmek istiyoruz..

  YanıtlaSil
 57. TÜLİNİN HAYRANI OLARAK LÜTFEN GENE EKRANLARA GERİ DÖNSÜN LÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜTTTTFEEEN

  YanıtlaSil
 58. BEN EGE KOYU BİR TÜLİN HAYRANIYIM ONU BİR DİZİDE GÖRMEK ÇOK İSTERDİM.ALİŞANIN KLİBİNDE OYNAMIŞTI BENCE SÜPER KESİNLİKLE O GÜZELLİK TVYE YAKIŞIYOR ÇEKİLMESİ İYİ OLMADI,ESKİ YÜZLERDEN ARTIK BIKTIK TÜLİN GİBİ HALKIN SEVDİĞİ BİRİNİ GÖRMEK İSTİYORUZ.

  YanıtlaSil
 59. tülin koca sevgililer günün kutlu olsun hayatın her anı mutlulukla dolsun güzel yüzün hep gülsün güzel kız seni unutmayacagız

  YanıtlaSil
 60. sahsen bende ikiliyi birlikte tekrar ama guzel bi dizide gormeyi cok isterim,özledik ya onlari hele o guzeller guzeli tülin acaba simdi nerde ve ne yapiyor evlendimi caner bi restoran cafe isletiyormus gecen hafta kanal 7 de bi programa canli baglandi ve durumu düzelttini ailesiylede baristini soledi ama ozele girmediler tulinden konusmadilar

  YanıtlaSil
 61. BİLMEYENLERRE DUYURU FACEBOOKTA TÜLİN KOCA FUN CLUP AÇILDI SEVEN İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARI BEKLERİZ.

  YanıtlaSil
 62. tülin severler facebook üyesi olan herkes,büyük harfle TÜLİN KOCA FUN CLUB yazarlarsa çıkıyor ..tülinimizin birbirinden güzel resimleri süper videoları var gelin görün aramıza katılın çok mutlu olacaksınız eminim bekliyoruz

  YanıtlaSil
 63. TÜLİN VE CANER SİZİ SEVİYORUZ.

  YanıtlaSil
 64. Bu yorumları normal insanlarmı yazıyor. Tülin'le Caner mi yazıyor. Allah akıl fikir versin.

  YanıtlaSil
 65. Ekranlar da görmek istiyorlarmış. Yapımcıların da işi gücü yok. Onlara kaldı oyuncu olmak.. Her işsiz güçsüz böyle ortaya çıksın oldu.

  YanıtlaSil
 66. sizinde işiniz yoki burayı takip ediyorsunuz............ artı tülin caner katıldıgı programla izlenme rekoru kırdı zamanında bunuda araştırın .. sonrasında çıktıkları progranlar yine çok izlendi ...yapıncılar fırsat verirse çok izlenir buna eminim ...... artı dizilerdeki oyuncuların ne kadarı alaylı şans verilsesi fırsat kimide çok güzel yakalıyor beren saat kıvaç atlıtug kenan mirzalioglu çokları egitinsiz oyuncu...

  YanıtlaSil
 67. Adsız dedi ki...

  tülin severler sevgili ceren videolar paylaşılamadığı için,bizlerin isteği üzerine fun clubı taşımak zorunda kaldı,facebook üyesi olan herkes bu sefer küçük harfle,tülin koca fun club yazarlarsa çıkıyor,ayrıca normal olarak googledende tülin koca fun club yazılırsa yine çıkıyor,,tülinimizin süper videoları ve birbirinden güzel videoları var,gelin görün ve listenizide davet edin,tüm tülin severleri sevginin tek adresi tülin koca fun clubta bekliyoruz,tüline olan sevgi bitmez,türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından üyelerimiz var. dilleri ayrı da olsa yürekleri bizimle aynı olan tüm tülin sever dostlarımıza teşekkürler.

  YanıtlaSil
 68. onların hiç umrun da değil boşuna harab etmeyin kendinizi çok şeyler var açıklanacak duyarız yakında

  YanıtlaSil
 69. heyy tülin caner öldü artık yeterrrbaşka şeylerle uğraşın oturun bi yasin okuyun hiç olmassa sevaba girersinizzzz

  YanıtlaSil
 70. hiç birşey deme siktir ol git dümbük sen başke şeyle uğraş günaha girme

  YanıtlaSil
 71. YAA ÇOK MERAK EDİYORUM ŞİMDİ NERDELER VE NE YAPIYOLAR .... BİLEN VAR MI? VARSA YAZSIN LÜTFEN

  YanıtlaSil
 72. tülin sedanın proğramından sonra tv olayını kapatı eskişehirde ailesiyle yaşıyor kendi dünyasında mutlu oldugunun haberini alıyoruz.. caner bir kaç iş yeri denemesi oldu başarısız oldu arada tvde çıksada oda artık görünmüyor ne yaptıgını bilen yok umarız hayatın bir yerinden tutunur bol şanslar dileriz

  YanıtlaSil
 73. güya tülin ana okul öğretmenliği yapıyomuş mecnun caner restrant işletiyormuş onların sonu evlilik bak görürsünüz

  YanıtlaSil
 74. Adsız dedi ki...

  tülin severler sevgili ceren videolar paylaşılamadığı için,bizlerin isteği üzerine fun clubı taşımak zorunda kaldı,facebook üyesi olan herkes bu sefer küçük harfle,tülin koca fun club yazarlarsa çıkıyor,ayrıca normal olarak googledende tülin koca fun club yazılırsa yine çıkıyor,,tülinimizin süper videoları ve birbirinden güzel videoları var,gelin görün ve listenizide davet edin,tüm tülin severleri sevginin tek adresi tülin koca fun clubta bekliyoruz,tüline olan sevgi bitmez,türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından üyelerimiz var. dilleri ayrı da olsa yürekleri bizimle aynı olan tüm tülin sever dostlarımıza teşekkürler.

  YanıtlaSil
 75. toygar sen ne safsın zeynep

  YanıtlaSil
 76. evet hala seviyoruz takip ediyoruz

  YanıtlaSil